Księga Podatkowa

     Program Księga Podatkowa pozwala na obsługę księgową firmy rozliczajacej się z fiskusem na podstawie Księgi przychodów i rozchodów lub na podstawie ewidencji przychodów objętych zryczałtowanym podatkiem dochodowym.

    Korzystanie z gotowych wzorców księgowań oraz kartotek kontrahentów zapewnia niezwykle szybką i prostą pracę. Możliwe jest również wprowadzenie nowego dokumentu poprzez skopiowanie dokumentu wprowadzonego wcześniej. 

     Księga Podatkowa umożliwia prowadzenie wszelkich ewidencji pomocniczych wymaganych w tej formie księgowości takich jak: Ewidencja wynagrodzeń, Spis z natury i Ewidencja na potrzeby rozliczania kosztów z wiązanych z eksploatacją pojazdów.

     Program zapewnia rozliczanie z Urzędem Skarbowym. Aplikacja pozwala na obliczanie deklaracji PIT i przesłanie jej formą elektroniczną bezpośrednio do Urzędu.

     Aplikacja Księga Handlowa daje możliwość sporządzania deklaracji: VAT-7, VAT7-K, VAT-UE, VAT-UEK, VAT-8, VAT9-M, VAT-12 oraz wysyłania ich do systemu e-deklaracji.

    Moduł współpracuje  z programem Microsof Excel, dzięki czemu mamy możliwość między innymi na bezpośrednie wykorzystanie danych z systemu RaksSQL. Dzięki temu rozwiązaniu zyskujemy oszczędność czasu, szybkość i efektywność tworzenia raportów i analiz oraz eliminację pomyłek.

     

Zamów bezpłatną wersję DEMO