Kadry i Płace

     System Kadry i Płace kompleksowo obsługuje zagadnienia związane z zarządzaniem kadrami i rachubą płac. Umożliwia dowolne tworzenie składników płacowych. System współpracuje z programem Płatnik, co pozwala na automatyczne zgłaszanie dokumentów i rozliczeń do ZUS jak i Urzędów Skarbowych.

     Dzięki możliwości gromadzenia informacji o pracownikach oraz przebiegu ich zatrudnienia, system pozwala na szczegółową ewidencję czasu pracy. Dokumenty dołączane są w formie elektronicznej. W kartotekach przechowywane są między innymi dane osobowe, służbowe i adresowe.Znajduje się też kalendarz pracownika, w którym odnotowywane są zdarzenia dotyczące nieobecności.

     Program umożliwia rejestrację list umów o pracę i umów cywilno-prawnych, co daje możliwość tworzenia dowolnej ilości list płatniczych w miesiącu.

     Istotnymi zaletami programu Kadry i Płace jest możliwość tworzenia dowolnej ilości harmonogramów płacowych, nadzorowanie informacji związanych z urlopami np. liczba wykorzystanych godzin oraz eksploatacja gotowych schematów do obliczeń wynagrodzenia bądź tworzenia własnych.

     RaksSQL umożliwia pełną elektroniczną obsługę następujących deklaracji: PIT-11, PIT-4R, PIT-40, PIT-8AR, PIT-R, PIT-8S

     Dodatkowo program wyposażony jest w system zarządzania załącznikami, który daje możliwość tworzenia archiwum dokumentów źródłowych w formie elektronicznej.

Zamów bezpłatną wersję DEMO