Księga Podatkowa

    Program przeznaczony dla biur rachunkowych. Niezwykle prosty, szybki w obsłudze i zgodny z przepisami.Podczas rejestracji dokumentów możemy korzystać z gotowych wzorców księgowań oraz kartotek kontrahentów. W programie możemy tworzyć i automatycznie księgować na koniec roku lub dowolnego miesiąca spis. W równie prosty sposób księgowane są dowody wewnętrzne, które mogą być przeglądane w obrębie bieżącego miesiąca oraz za dowolny okres w obrębie bieżącego roku obrachunkowego. 

     Możliwe jest wprowadzanie dokumentów w oparciu o zdefiniowane grupy operacji. Są one odpowiednikiem kont w pełnej księgowości i znacznie skracają czas wprowadzania danych.Istnieje również możliwość tworzenie w oparciu o te grupy zestawień oraz szybkie sumowanie obrotów dla pojedynczej lub kilku wybranych operacji. Aplikacja oblicza deklaracje PIT dla każdego podatnika zarejestrowanego w systemie.

     Program umożliwia prowadzenie rejestrów VAT sprzedaży oraz zakupu towarów handlowych. Możliwe jest również sporządzenie rejestru za dowolny okres czasu. Zestawienia VAT są dostępne w dowolnym momencie pracy z programem, co pozwala na uzyskiwanie natychmiastowej informacji o kwotach podatku po wprowadzeniu każdego dokumentu źródłowego.

     W programie możemy na bieżąco śledzić rozrachunki z kontrahentami.

     Program współpracuje również z Microsoft Excelem,co umożliwia bezpośrednie wykorzystanie danych i zestawień z systemu RAKSSQL. Dzięki temu rozwiązaniu zyskujemy oszczędność czasu, szybkość i efektywność tworzenia raportów i analiz.

Zamów bezpłatną wersję DEMO